⚕️ «Від теорії до практики»: робота медичного пункту у співпраці з фахівцями Шосткинського медичного коледжу ⚕️

 У межах Інженерного тижня та з метою формування практичних навичок безпеки і турботи про здоров’я у школі було організовано спеціальну подію під назвою «Від теорії до практики».

До участі були залучені фахівці Шосткинського медичного коледжу, які провели інтерактивні заняття, майстер-класи та навчальні демонстрації для учнів. Медпункт школи перетворився на справжній центр знань з надання першої допомоги.

Під час зустрічі діти дізнались: 🩹 як діяти в екстрених ситуаціях,
🫀 як надати першу допомогу при пораненнях,
💉 як правильно використовувати медичні засоби,
🧼 та чому важливо дбати про особисту гігієну й здоровий спосіб життя.

Особливу зацікавленість викликала можливість самостійно потренуватися на навчальних манекенах, спробувати себе в ролі рятівника, і зрозуміти, як важливо володіти не лише теорією, а й практикою.



Коментарі